Jest nam miło poinformować, że po raz kolejny pozytywnie przeszliśmy audyt przeprowadzony przez Centrum Certyfikacji Jakości i tym samym podtrzymaliśmy na kolejne lata certyfikaty:

  • AQAP 2210:2015 wydany w imieniu Polskiej Instytucji Narodowej w NATO ds. Zapewniania Jakości w zakresie rozwijania, powielania, produkcji, dostawy i pielęgnacji oprogramowania,
  • AQAP 2110:2016 wydany w imieniu Polskiej Instytucji Narodowej w NATO ds. Zapewniania Jakości w zakresie projektowania, produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych i systemów telekomunikacyjnych wraz z oprogramowaniem,
  • zgodności systemu zarządzania jakością z normą PN-EN ISO 9001:2015 Projektowanie, produkcja serwis urządzeń elektronicznych i systemów telekomunikacyjnych wraz z oprogramowaniem.

    Dbamy o jakość, usprawniamy procesy, dążymy do doskonałości. Ponownie udowodniliśmy, że jakość naszych produktów jest na najwyższym poziomie. Dziękujemy naszym Pracownikom za ich dbałość o szczegóły - te certyfikaty są potwierdzeniem Waszego codziennego, ogromnego wkładu w rozwój firmy.