Podczas tegorocznego MSPO 2018 w Kielcach nasza firma prezentowała komponenty wchodzące w skład Systemu taktycznej łączności pola walki RADION.  

 

Można było zobaczyć najnowsze specjalistyczne urządzenia np. Urządzenie rejestrujące UR-110, które pełni rolę rejestratora rozmów prowadzonych przez użytkowników z wykorzystaniem połączeń wykonywanych w technologii VoIP z sygnalizacją SIP oraz nowy Cyfrowy aparat dyspozytorski AC-16M-01, który w odróżnieniu do jego poprzednika przeznaczony jest do pracy nie tylko w systemie STORCZYK, ale również w cyfrowym systemie łączności z wykorzystaniem technologii VoIP.

 

Ponadto przedstawiliśmy możliwość wykorzystania urządzeń teletransmisyjnych najnowszej generacji takich jak radiolinia cyfrowa R-460A na pasmo IV i III+ oraz radiostacje szerokopasmowe R-450C SDR w mobilnych aparatowniach łączności, m.in. takich jak  prezentowana na stoisku Wojskowych Zakładów Łączności Nr 1.

Zastosowanie urządzeń do bezpiecznej wymiany danych, takich jak Bramka SCIP oraz Terminal SCIP produkcji naszej firmy, można było zobaczyć na stoisku Wojskowej Akademii Technicznej w postaci Systemu BSWD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

zobacz pełną relację na superexpo.com