Kariera

Oferty pracy

Razem 2 rekordy.

Montażysta elektronik

 Warszawa

Poszukujemy pracowników na stanowisko Montażysta elektronik. Kandydaci powinni spełniać wymagania podane dalej.

Opis stanowiska:

Monter układów elektronicznych

  • Umiejętność czytania schematów montażowych
  • Umiejętność dobrego lutowania
  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie w montażu układów elektronicznych i mechaniki
  • Obywatelstwo polskie
  • Umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@transbit.com.pl, w tytule wpisując nazwę stanowiska: Montażysta elektronik.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Transbit Sp. z o.o.”

Administratorem Danych Osobowych jest TRANSBIT Sp. z o.o., ul. Łukasza Drewny 80, 02-968 Warszawa, e-mail: biuro@transbit.com.pl
Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych – przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO).
Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
– uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
– uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach

Programista / Projektant Programista

 Warszawa

Poszukujemy pracowników na stanowiska Programistów lub Projektantów Programistów.  Kandydaci powinni spełniać wymagania podane dalej.
W przypadku przyjęcia prawdopodobne jest rozpoczęcie postępowania o przyznanie pracownikowi poświadczenia bezpieczeństwa w zakresie dostępu do informacji niejawnych.

  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie zawodowe w programowaniu w językach C i C++ w co najmniej jednym z obszarów:
  • w przestrzeni jądra Linuxa (sterowniki obsługi urządzeń, uruchamianie platformy);
  • w przestrzeni użytkownika (midware, GUI);
  • tworzenie oprogramowania na mikrokontrolery/DSP (bez systemu operacyjnego).
  • znajomość podstaw algorytmów i struktur danych oraz programowania współbieżnego;
  • wiedza techniczna z zakresu budowy systemów operacyjnych opartych na jądrze Linux oraz tworzenia oprogramowania dla takich systemów;
  • znajomość narzędzi GNU toolchain (gcc, make, gdb);
  • wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja i kierunki pokrewne);
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Mile widziane
    • umiejętność optymalizacji projektowanych rozwiązań pod kątem zmniejszenia złożoności czasowej i/lub pamięciowej
    • znajomość innych języków programowania (preferowane – C#);
    • znajomość narzędzi clang/LLVM oraz VCS;
    • znajomość architektury mikroprocesorów i mikrokontrolerów,
    • znajomość metodyki testowej (testy jednostkowe, integracyjne, systemowe, akceptacyjne, TDD);
    • wiedza z zakresu budowy dystrybucji systemów embedded opartych na systemie Linux;
    • wiedza z zakresu budowy i konfiguracji sieci komputerowych (IP, IPv6, IPSec) oraz działania i konfiguracji systemów VoIP;
    • obywatelstwo polskie.
  • umowę o pracę;
  • pakiet medyczny i ubezpieczeniowy;
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania;
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w dynamicznym zespole;
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@transbit.com.pl, w tytule wpisując nazwę stanowiska: Programista.

Administratorem  jest TRANSBIT Sp. z o.o., ul. Łukasza Drewny 80, 02-968 Warszawa, e-mail: biuro@transbit.com.pl.
Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – zarówno na potrzeby bieżącej rekrutacji jak i na poczet przyszłych – przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO).

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach.